Psycholog tychy - motomobile.pl

Radosław Leszczyński

Każdemu z nas, bez względu na etap życia w którym się znajdujemy przytrafiają się przygnębiające sytuacje z którymi ciężko sobie poradzić. Czym się objawiają? Smutkiem, żalem, poczuciem niesprawiedliwości, brakiem chęci do życia. Często nasze samopoczucie może być odzwierciedlone w objawach typowo fizycznych. Wtracją. efekcie stresowej sytuacji mogą towarzyszyć problemy ze snem, apetytem lub zmniejszoną koncentracją.


W takim wypadku bardzo rekomendowane jest zwrócenie się do profesjonalisty. Przykładem jest psycholog tychy, czyli terapeuta Radosław Leszczyński. Osoby odwiedzające gabinet mogą liczyć na spokojną atmosferę zbudowaną na zrozumieniu i akceptacji. Osoby odwiedzające gabinet mogą liczyć na dyskrecję oraz bezpieczeństwo.


Pan Radosław, stale poszerza swoją wiedzę przestrzegając wymogów etycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W efekcie regularnie konsultuje swoje metody z innymi uznanymi psychologami. Wymiana doświadczeń i ciągła budowa know-how na bazie doświadczenia innych gabinetów psychologicznych pozwala zachować wysoką jakość usług w przypadku różnorodnych spraw.

Radosław Leszczyński
ul. Bema 2/5
43-100 Tychy
Tel: 516081818
www: http://radoslawleszczynski.pl/